8 квітня 2024 року для студентів першого курсу кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провів лекцію старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції, майор поліції Роман Громов. Він має значний досвід практичної роботи в підрозділах карного розшуку.
Здобувачі вищої освіти мали можливість поставити запитання стосовно особливості роботи поліції. Захід пройшов цікаво, студенти отримали позитивні враження.
На лекції був присутній завідувач кафедри кримінального права і процесу, д.ю.н., професор Олексій Гумін.
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/kpp-gromov2.jpg?itok=CYGvA2Dp)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/kpp-gromov3.jpg?itok=-SBvMHWL)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/kpp-gromov1.jpg?itok=4e3EHl7N)