Старшокурсникам технічних спеціальностей пропонують долучитися до Літнього табору Data Science 2022

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій
Заставка заходу

До уваги студентів старших курсів технічних спеціальностей Львівської політехніки!

Якщо ви володієте базовими знаннями з лінійної алгебри, математичної статистики та Python і хочете отримати перспективну спеціалізацію в галузі науки про дані, то вам пропонують безкоштовно долучитися до Літнього табору Data Science 2022, який розпочнеться 4 липня 2022 року.

Провідні інженери компанії Lemberg Solutions проведуть вас через практичні завдання на основі реальних наборів даних з використанням таких передових технологій, як комп’ютерний зір, глибокі нейронні мережі та алгоритми машинного навчання.

Після успішного завершення цього 4-місячного курсу та заключної співбесіди ви можете отримати пропозицію на посаду інженера-стажера в галузі науки даних у Lemberg Solutions.

Дізнайтеся більше про наш літній табір Data Science 2022 та подайте заявку на сайті компанії Lemberg Solutions.