Старшокласники львівських шкіл із сімей зі складними життєвими обставинами відвідали кафедру ЕКС

Кафедра електромехатроніки і комп’ютеризованих електромеханічних систем
Фото із зустрічі

10 березня на кафедру електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Інституту енергетики та систем керування завітали старшокласники львівських шкіл із сімей зі складними життєвими обставинами. Цей візит був організований Львівським міським центром соціальних служб у рамках профорієнтаційного проєкту «Простір вибору».

Майбутні абітурієнти ознайомилися з лабораторіями кафедри ЕКС, напрямами підготовки спеціалістів, за якими навчають на кафедрі, перспективами працевлаштування після закінчення навчання. Про це їм розповіли декан базової освіти професор Андрій Маляр та завідувач кафедри професор Ігор Щур.