Старші викладачі катедри української мови разом зі студентами взяли участь у відкритій лекції Лариси Масенко

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

У рамках проведення унікального проєкту до 150-річчя НТШ – «Мовознавча комісія. Золота колекція» старші викладачі катедри української мови Львівської політехніки Мирослава Гнатюк і Лілія Харчук разом зі студентами Університету взяли участь у відкритій лекції професорки Лариси Масенко «Парадокси українсько-російської двомовности». Пропонований до уваги проєкт упродовж 2021–2023 років дасть змогу мовознавцям і гуманітаріям загалом зустрітися на відкритих лекціях, презентаціях, практикумах, семінарах та вебінарах, аби змогти висловити свої міркування, послухати інших дослідників та сформувати уявлення про сучасну українську мовознавчу науку в її тісних зв’язках з іншими дисциплінами.

Відео зустрічі