Оприлюднено список претендентів на отримання індивідуальних доплат та стипендій у межах проєкту «До вершин з Roshen»

Інститут хімії та хімічних технологій
список претендентів у конкурсі «Рошен»

До уваги викладачів та студентів Інституту хімії та хімічних технологій, які подали документи на конкурс індивідуальних доплат та стипендій від корпорації «Roshen»!

Оприлюднено списки претендентів, які подали заявки для участі у конкурсі. Якщо ви не знайшли свого прізвища у списку, проте подавали документи згідно оновленого Положення, – прохання чимшвидше писати на ixxt.dept@lpnu.ua з поміткою «Помилка у конкурсі «Рошен» із зазначенням дати і часу відправлення вашого листа-заявки для участі у конкурсі.

Список викладачів, що подали документи на отримання індивідуальних доплат (ІІ етап конкурсу)

Список студентів, що подали документи на отримання індивідуальних стипендій (ІІ етап конкурсу)