Списки студентів магістерського рівня, яким призначено академічну стипендію за підсумками вступної кампанії

Львівська політехніка
фасад університету
Інститут економіки і менеджменту (19), Інститут інженерної механіки та транспорту (21), Інститут енергетики та систем керування (20), Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій (22), "Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології (23)", Інститут підприємництва та перспективних технологій (25), Інститут адміністрування та післядипломної освіти (26), "Інститут права, психології та інноваційної освіти (27)", Інститут прикладної математики та фундаментальних наук (28), "Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (29)", Інститут хімії та хімічних технологій (30)

Відбулися засідання стипендіальних комісій навчально-наукових інститутів Львівської політехніки, відповідно до яких за результатами вступної кампанії на підставі конкурсного балу призначено академічні стипендії студентам Університету.

У приєднаних файлах подано витяги з протоколів засідань стипендіальних комісій. Списки студентів сформовано окремо для кожного інституту.

Академічні стипендії призначено з 1 вересня 2018 року.