Спортивна збірна Хмельницького політехнічного коледжу Університету – лідер міської Спартакіади

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Волейболістки

Спортивна збірна Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» продовжує успішно виступати в усіх видах міської Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації. Після переконливих перемог у легкоатлетичному кросі, настільному тенісі, шахах, баскетболі юнацька збірна коледжу вже традиційно перемогла і в чемпіонаті міста з волейболу.

Зараз у загальному рейтингу міської Спартакіади збірна Хмельницького політехнічного коледжу є безперечним лідером, відірвавшись від другого призера на 6 балів. Наступними етапами Спартакіади стануть змагання з фізкультурно-спортивного багатоборства та міні-футболу, що відбудуться за гарної погоди на стадіоні навчального закладу.

Волейболістки