Спортсменки Технологічного коледжу Університету – переможниці обласних змагань із плавання

Технологічний коледж Львівської політехніки
в басейні

У басейні спорткомплексу Національного університету «Львівська політехніка» 28 березня 2018 року відбулися обласні змагання з плавання серед навчальних закладів I–II рівнів акредитації. Вісім коледжів Львівщини виборювали право зійти на найвищу сходинку п’єдесталу.

Запекла боротьба точилась між плавцями Технологічного коледжу Львівської політехніки та збірними Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну і Червоноградського гірничо-економічного коледжу.

В підсумку збірна команда дівчат Технологічного коледжу перемогла своїх суперниць і вдруге поспіль стала чемпіоном Львівської області.

На жаль, збірна команда юнаків коледжу не посіла призового місця, однак гідно боролася з призерами змагань і має вагомі шанси перемогти в майбутньому.