Співпраця між кафедрою АФМ Львівської політехніки та Словацьким університетом у місті Нітра триває

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Магістр

У 2015 році кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» започаткувала співпрацю зі Словацьким університетом у місті Нітра за програмою подвійних дипломів. Це дає можливість студентам-політехнікам проходити безкоштовне навчання в університеті Нітри за спеціальностями «Бізнес-економіка» та «Бізнес-адміністрування».

Навчання відбувається англійською мовою та є відкритим для студентів будь-якої спеціальності, які бажають отримати управлінську освіту на магістратурі.

Студенти кафедри АФМ Оксана Сокіл та Марія Голіней успішно завершили навчання в університеті Нітри у 2017 році. Оксана продовжує там навчання в аспірантурі.

На 2018/2019 навчальний рік оголошено набір на безкоштовне навчання у Словацькому університеті для 15 студентів, які подадуть заявки до 15 травня 2018 року.