SoftServe організовує для викладачів університетів курс підвищення кваліфікації з напряму Test Automation (Java)

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Фрагмент афіші заходу

15 лютого 2023 року компанія SoftServe планує провести технічний курс для підвищення кваліфікацій з напряму Test Automation (Java) для викладачів університетів і коледжів. Мета навчання – професійне вдосконалення викладачів та адаптація відповідних освітніх програм до вимог сучасного ринку праці у сфері інформаційних технологій.

Тривалість – 2 місяці, формат – онлайн. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у понеділок та середу, з 16:00 до 18:00.

Упродовж двох місяців інтенсивного навчання учасники:

• опанують ключові принципи об’єктно-орієнтованого програмування;
  • розроблять інтеграційні тести за допомогою Selenium WebDriver;
  • вмітимуть реалізовувати тести з використанням різних браузерів;
  • знатимуть, як виконувати запити до REST-сервісів;
  • розроблять тестовий фреймворк.

Учасники також можуть отримати сертифікат про проходження курсу, обсягом 120 годин. Для цього потрібно представити робочу навчальну програму з використанням одержаних результатів.

Курс проходитиме під керівництвом ментора SoftServe Academy.

Обов’язкова попередня реєстрація.

Довідково

Teachers’ Test Automation (Java) – це безкоштовне навчання для освітянської спільноти, розроблене глобальною ІТ-компанією SoftServe за підтримки Міністерства освіти і науки України та Харківського ІТ-кластеру, без вступного іспиту. Основні вимоги – знати основи Java та мати бажання професійно розвиватися.