Скульптор Еммануїл Мисько, митець і батько: вечір спогадів у Науково-технічній бібліотеці Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

21 травня 2023 року минуло 94 роки від дня народження скульптора Еммануїла Миська (1929–2000). В цей день у його творчій майстерні завжди було гамірно і людно. Майстерню наповнювали аромати бузку, веселий гамір і гучна пісня. Сьогодні залишилися лише спогади про цю неповторну атмосферу творчої майстерні, де вміли працювати і вміли веселитися…

23 травня у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» своїми спогадами про скульптора Еммануїла Миська поділиться його донька – Роксоляна Мисько-Пасічник, музикознавиця, старша наукова співробітниця Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.

Спеціальний запрошений гість – хор Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння» (художній керівник і диригент Володимир Пасічник), який виконає улюблені пісні Еммануїла Миська.

Початок заходу о 17:30.

Докладніше про атмосферу творчої майстерні скульптора – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.