Школярка з Острога виграла всеукраїнський челендж з математики і вступатиме до Львівської політехніки

За матеріалами газети «Сім днів»
Яна Шевчук

2 червня підбили підсумки всеукраїнського змагання «ЗНО математика: BOT Challenge». Перемогу отримала Яна Шевчук, випускниця Рівненського обласного наукового ліцею.

Дівчина стала першою серед тисячі учасників з усієї України, розв’язавши понад 4200 задач та набравши майже 79 тисяч балів. Як переможниця вона отримає ноутбук від ІТ-компанії SoftServe для подальшого навчання у виші.

Яна родом з села Дерев’янче Рівненського району, зараз живе в Острозі Рівненської області. Цього літа вона планує вступати до Національного університету «Львівська політехніка». Чотири роки поспіль Яна навчалась на інформативному профілі й вивчала різні мови програмування, оскільки мріє стати програмісткою.