Школярів, студентів та всіх охочих запрошують до участі у І етапі змагань із програмування The Algo Battles 2023

Організатори заходу
Фрагмент афіші заходу

Платформа автоматичного тестування та проведення змагань зі спортивного програмування Algotester запрошує школярів, студентів та всіх охочих 5 березня 2023 року взяти участь у першому етапі змагань The Algo Battles 2023.

The Algo Battles – це серія коротких індивідуальних змагань з алгоритмічного програмування, що проходять дистанційно на платформі Algotester. Цього року буде кілька таких змагань, або ж етапів, турніру. Один етап триває приблизно дві години, впродовж яких учасники розв’язують орієнтовно сім задач. Десятьом найкращим учасникам етапу буде нараховано турнірні бали, а за підсумками року переможці отримають чудові призи.

Докладніше про змагання – на сайті Algotester.