Школярів Львівщини запрошують до участі в ініціативі «Вакцинація проти байдужості», організованій політехніками

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Фрагмент заставки заходу

Громадська організація «Світ важливих ініціатив» запрошує школярів Львівщини взяти участь у важливій для України ініціативі – «Вакцинація проти байдужості».

29 грудня 2023 року серед усіх школярів, які до 27 грудня (включно) надішлють листи з результатами виконання умов конкурсу, буде проведено розіграш трьох примірників надзвичайно цікавої і корисної книги Володимира Пилип’юка «Львів – перлина століть» від відомого у світі унікального українського видавництва «Світло й Тінь».

Отримати книгу можна буде на святковому нагородженні школярів у січні 2024 року в сучасній залі Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.