Третій день Літньої школи «Крок до України», наповнений, як завжди, цікавими заняттями з викладачами Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки, увінчався для студентів оригінальним майстер-класом із виготовлення різдвяних звізд. Його провела іноземним слухачам Оля Руснак, знавець української автентики.
Учасники Школи дізналися про традиції виготовлення й використання української різдвяної атрибутики, історію фестивалю «Спалах різдвяної звізди» та вчилися самі створювати цю святкову символіку. Усі впоралися із завданням на «відмінно», тож невдовзі їхні мистецькі витвори поїдуть у різні країни Європи.
Крім того, студентка з Чехії Барбора Неєдлікова дала інтерв’ю журналістам, в якому розповіла про Літню школу «Крок до України» та своє зацікавлення українською мовою.
Ось так – на позитиві – й триває навчання в МІОКу.
![майстер-клас із виготовлення різдвяних звізд](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/42.jpg?itok=0stjppAo)
![майстер-клас із виготовлення різдвяних звізд](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/62.jpg?itok=jQt5-Ybp)
![майстер-клас із виготовлення різдвяних звізд](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/142.jpg?itok=B-CZVj7b)
![майстер-клас із виготовлення різдвяних звізд](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/132.jpg?itok=2MRt97L9)
![майстер-клас із виготовлення різдвяних звізд](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/110.jpg?itok=ZpTK7w6k)