Ще одна непоправна втрата: на війні загинув випускник Львівської політехніки Іван Коверзнев

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відважний воїн, порядна й добра людина – так згадують про Івана Коверзнева, випускника Інституту механічної інженерії та транспорту, військовослужбовця підрозділу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Майбутній герой народився 3 червня 1997 року у Львові. З 2017 до 2020 року заочно навчався в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «автомобільний транспорт».

Іван Коверзнев помер 2 березня 2022 року в Запорізькій області на руках побратимів унаслідок важкого поранення, якого він зазнав під час виконання бойового завдання. Попрощалися з військовослужбовцем у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а поховали Героя на Личаківському цвинтарі.

Вічна пам’ять і слава українському воїнові!

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.