Він боронив свою Батьківщину ще у 2014 році, і з перших годин повномасштабного вторгнення знову поїхав до частини. А на 292-й день війни, будучи на передовій, військовослужбовець, сержант Збройних сил України у складі 24-ї механізованої бригади імені Короля Данила Володимир Лазор успішно захистив диплом на кафедрі цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки.
Завдяки кожному та кожній, хто, як і Володимир, зараз боронить рідний край, ми залишаємось вільними!
![Скріншот з онлайн-захисту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/14/para/gallery/istr-zsu-2.jpg?itok=bcE1sfns)
![Скріншот з онлайн-захисту](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/14/para/gallery/istr-zsu-3.jpg?itok=9t4px6ge)
![Володимир Лазор](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/12/14/para/gallery/istr-zsu-1.jpg?itok=z_7WJ4Os)