Серед переможців Всеукраїнського конкурсу робіт з управління фінансово-економічною безпекою – двоє політехніків

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка до конкурсу

Національному університеті «Львівська політехніка» завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою».

На підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбулася 15 квітня 2021 року, галузева конкурсна комісія запросила 14 авторів робіт. За підсумками відеоконференції визначено переможців конкурсу.

Серед них – двоє представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• Диплом I ступеня – Олександр Веселов, науковий керівник – Юрій Дзюрах, асистент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту;
  • Диплом II ступеня – Тетяна Корецька, науковий керівник – Ірина Яремко, доцент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту.