Семінар у рамках ступеневої підготовки фахівців спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У рамках налагодження ступеневої підготовки фахівців для спеціальності 274 «Автомобільний транспорт», 30 травня 2023 року відбудеться семінар представників кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту і Відокремленого структурного підрозділу «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Заплановано також долучення до обговорення студентів старших курсів коледжу, презентація навчальних можливостей кафедри автомобільного транспорту, залучення роботодавців та обговорення можливості впровадження елементів дуальної освіти саме для студентів-випускників коледжу, які вступатимуть у 2023 році.

Захід відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 19:00.