Науково-методичний семінар «Інтелектуальна власність на твір, створений в процесі виконання трудового договору журналіста»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Заставка до програми

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 29 жовтня відвідати науково-методичний онлайн-семінар на тему «Інтелектуальна власність на твір створений в процесі виконання трудового договору журналіста». Захід відбуватиметься спільно з кафедрою журналістики та філології Сумського державного університету.

Проєкт здійснюється в рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом», яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування Єврорегіон «Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської і Закарпатської областей.

Початок о 15:00.