«Селянська школа бізнесу» від Львівської політехніки в Чернівецькій області

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу

Кафедра менеджменту організацій та Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» продовжили проведення бізнес-гри «Селянська школа бізнесу» в різних регіонах України. Цього разу можливість взяти участь у ній мали учні старших класів трьох шкіл м. Хотин Чернівецької області.

Учасники гри «Селянська школа бізнесу» отримали навички та уміння інтегруватися у групи; вести переговори, встановлювати ділові контакти, здійснювати оцінку ризиків та мислити стратегічно. Гра стимулює учасників започатковувати нові бізнес-ініціативи.

Переможці бізнес-гри отримали цінний досвід і подарунки від організаторів, які планують провести ще серію подібних заходів у різних областях України.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу