«Селянська школа бізнесу» від Львівської політехніки продовжує тур Україною: Тернопільська область

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу

Кафедра менеджменту організацій та Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» продовжили проведення бізнес-гри «Селянська школа бізнесу» в різних регіонах України. Цього разу її організували для членів Міжшкільної асоціації учнівського самоврядування «Світло ідей», яка утворена у Байковецькій громаді Тернопільської області.

Школярі активно, цікаво та корисно для себе провели час. Позитиву додали їхні власні результати, адже виявилось, що вони можуть бути успішними підприємливими людьми. Переможницею гри стала учениця 10 класу Лозівської школи Вікторія Руда.

Кафедра менеджменту організацій та Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації планують і надалі організовувати подібні заходи у різних куточках України.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу