«Селянська школа бізнесу» від Львівської політехніки для старшокласників із Херсонщини

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу

Учні старших класів Музиківського ліцею Херсонської області взяли участь у бізнес-грі «Селянська школа бізнесу», організатором якої були кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту та Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка».

Практичною цінністю гри «Селянська школа бізнесу» є отримання учасниками навичок та умінь інтегруватися у групи; вести переговори, встановлювати ділові контакти та співпрацювати в групі. Гра розвиває креативність і самостійність, виховує цілеспрямованість, навчає планувати дії, здійснювати оцінку ризиків та мислити стратегічно; стимулює учасників започатковувати нові ініціативи.

Переможці бізнес-гри отримали незабутній досвід та цінні подарунки від організаторів, які планують провести ще серію подібних заходів у різних областях України.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу