Розвиваючи співпрацю з АССА: доцентка кафедри обліку та аналізу ІНЕМ взяла участь у тренінгу у Варшаві

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото з тренінгу

14 червня 2023 року доцентка кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олена Тивончук на запрошення Асоціації сертифікованих присяжних бухгалтерів (Association of Chartered Certified Accountants – ACCA) взяла участь у тренінгу у Варшаві для викладачів університетів Польщі та України. АССА – це організація, що надає загальновизнані у більшості країн світу кваліфікації для працівників у сфері фінансів, аудиту, менеджменту та бухгалтерії.

На заході розглядали напрями співпраці АССА з ЗВО, учасників ознайомили з новітніми інформаційними ресурсами, методикою викладання дисциплін, складання та оцінювання екзаменаційних завдань.

Співпраця кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки з АССА сприятиме підвищенню якості підготовки студентів та цінності випускників на ринку праці.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу