Розширюємо горизонти підготовки інженерів: викладачі кафедри ПМАІ пройшли стажування у КБ «Південне»

Кафедра проєктування машин та автомобільного інжинірингу
Фото зі стажування

Нещодавно науково-педагогічні працівники кафедри проєктування машин та автомобільного інжинірингу Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки завершили наукове стажування у Державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля».

Стажування пройшло за програмою «Проєктування виробів в CAD-системі під керуванням PDM-системи» у системі автоматизованого проєктування Autodesk Inventor 2024. Стажування передбачало:

• ознайомлення з функціональними можливостями CAD та PDM-систем Autodesk Inventor 2024;
  • налаштування робочого середовища Autodesk Inventor 2024;
  • ознайомлення з технологіями проєктування виробів в Autodesk Inventor 2024.

Отримана актуальна інформація та набуті викладачами Львівської політехніки практичні навички від колег із провідного підприємства ракетно-космічної техніки України стануть запорукою ефективної підготовки інженерних кадрів машинобудівної галузі.

Кафедра проєктування машин та автомобільного інжинірингу залишається потужним центром і єдиною випусковою кафедрою Інституту механічної інженерії та транспорту, що забезпечує повний цикл із вивчення системи автоматизованого проєктування Autodesk Inventor 2024.

Дякуємо нашим партнерам за можливість професійного зростання!