Розроблену в Університеті систему електронної реєстрації у дошкільних закладах випробують у Червонограді

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Герб Львівської політехніки

8 вересня 2016 року у приміщенні департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації відбулася обласна нарада з питань стану та перспективи розвитку дошкільної освіти. В ході її роботи було розглянуто низку питань.

Зокрема, представник Національного університету «Львівська політехніка» розповів про розроблену в Університеті нову систему електронної реєстрації у навчальних закладах дошкільної освіти, яка буде запущена 1 жовтня 2016 року. Проте було вирішено, що першими учасниками експерименту щодо впровадження цієї системи стануть дошкільні навчальні заклади м. Червонограда – у них система запрацює в середині вересня.