Розповідь Тараса Гринчишина «Галицькі гади: хто вони?» у Науково-технічній бібліотеці Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 29 червня 2022 року на зустріч із головою Львівського відділення та віце-президентом Українського герпетологічного товариства Тарасом Гринчишиним.

Розмова йтиме про плазунів, які в більшості людей викликають страх, і така несподівана зустріч може бути небезпечною для людини. Але значно частіше вона стає критичною для самих змій.

Як уникнути паніки під час зустрічі з галицькими гадами, навчитись розпізнати, на кого саме натрапили і чи становить ця зустріч потенційну небезпеку, навчитись її уникати і вміти надати першу допомогу в разі нещасного випадку – про все це розповість Тарас Гринчишин. А щоб отримані знання були краще засвоєні – розповідь буде проілюстрована не лише презентацією.