Розпочинається новий сезон освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до програми

Chernovetskyi Investment Group розпочинає новий сезон освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Національному університеті «Львівська політехніка».

Команди з ідеями і стартапами, які потраплять у сезон за підсумками попереднього відбору, матимуть можливість працювати з менторами й експертами у різних сферах, фахівцями CIG та у фіналі можуть отримати фінансову підтримку для реалізації власної ідеї.

Крайній термін подання заявок – 7 листопада 2022 року.

Реєстрація

CIG R&D Lab – це освітньо-стипендійна програма від CIG, основною метою якої є мотиція студентів, аспірантів, молодих учених вишів до провадження розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проектів. У рамках програми стипендіати отримують експертну, менторську та фінансову підтримку від CIG.