Триває подання заявок на участь у новому сезоні освітньо-стипендійної програми CIG R&D Lab

Освітньо-стипендійна програма CIG R&D LAB
Заставка до конкурсу

Триває подання заявок на участь у новому сезоні освітньо-стипендійної програми CIG R&D від Chernovetskyi Investment Group, участь у якій можуть брати студенти трьох українських вишів: Одеського національного політехнічного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» і Національного університету «Львівська політехніка».

Команди, які потраплять у сезон за результатами пітчів, будуть працювати з менторами і фахівцями CIG, щоб втілити свої унікальні ідеї, розробити готовий продукт і почати його комерціалізувати

Якщо ви студент Національного університету «Львівська політехніка», маєте ідею або вже почали процес розробки – подавайте заявку!

Крайній термін подання – 30 вересня 2021 року. Пітчі відбудуться вже у жовтні.