Розпочав роботу Перший загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід «Час працювати»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

7 листопада розпочав роботу Перший загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід «Час працювати», який об’єднав 10 провідних університетів із Києва, Львова, Харкова та понад 35 компаній-партнерів, що інтегрували свої сили та бажання заради спільної мети – впровадження й розвитку кар’єрних ініціатив для сприяння працевлаштуванню студентської молоді.

Організаторами стали:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Державний торговельно-економічний університет;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького;
  • Університет економіки та права «КРОК»;

а також 36 компаній різних сфер діяльності;

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує доєднуватись до роботи заходу! Зараз саме той час – «Час працювати» та об’єднувати зусилля!

На учасників чекають кілька днів, насичених подіями:

• 8 листопада – воркшопи від компаній-роботодавців;
  • 9 листопада – воркшопи від компаній-роботодавців;
  • 10 листопада – HR-сесії (представлення вакансій / консультації від роботодавців);
  • 11 листопада – представлення університетів у напрямі співпраці освіти і бізнесу.

Докладний розклад подій – у доданому файлі.