Розпочато висунення та подання робіт на Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2023 рік

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
Заставка до матеріалу

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій інформує, що відповідно до Положення про Премію Верховної Ради України молодим ученим розпочався етап формування, висунення та подання робіт на Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2023 рік.

Премію присуджують молодим ученим – громадянам України віком (за станом на 1 квітня включно року проведення конкурсу) до 35 років включно, якщо вчений має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або до 40 років включно, якщо вчений має науковий ступінь доктора наук, за отримані вагомі наукові здобутки під час проведення фундаментальних та/або прикладних наукових досліджень.

Відповідно до Положення та Інструкції з оформлення і подання документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та порядку їхнього розгляду Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій приймає роботи для присудження щорічних Премій Верховної Ради України молодим ученим.

Автори подають роботу на розгляд Вченої ради за місцем роботи.

Висунення роботи на присудження Премії Вченою радою та подання роботи науковою установою здійснюється до 1 березня.

Докладніше – на сайті Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.