Розпочато реєстрацію на навчання у Вищій Школі Публічного Лідерства в Tech StartUp School Львівської політехніки

Tech StartUp School Львівської політехніки
Східна Ява

Розпочато реєстрацію на навчання у Вищій Школі Публічного Лідерства, яке триватиме з 18 до 22 лютого 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Упродовж п’яти днів лідери з різних сфер діяльності поділяться власним досвідом публічного управління державними та приватними структурами, органами місцевого самоврядування, розкажуть про нове публічне врядування та суспільні мережі.

Вища Школа Публічного Лідерства – це нагода дізнатися та проаналізувати політичні ризики публічної політики, отримати навички підготовки промов, ведення ділових переговорів. Провідні журналісти поділяться тонкощами якісної підготовки до інтерв’ю та розкажуть, як працювати в інформаційному просторі.

Ще одна з важливих тем, яку розглядатимуть у Вищій Школі Публічного Лідерства, – інвестиції та кращі бізнес-проекти.

Крайній термін реєстрації – 17 лютого 2019 року. На «ранніх пташок» очікують суттєві знижки.