Розпочато реєстрацію на ІІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент заставки заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує до участі у ІІІ Всеукраїнському форумі Рад молодих вчених ради молодих вчених при органах місцевого самоврядування, заклади вищої освіти/наукові установи, іноземних партнерів, а також молодих вчених, зацікавлених у діяльності рад молодих вчених в інституціях, які вони представляють.

Основні завдання проведення форуму – підтримка молодих учених, що постраждали внаслідок військових дій, в Україні та за кордоном, активізація співпраці між молодими вченими України, радами молодих вчених, громадськими організаціями та об’єднаннями науковців, органами державної влади, встановлення зв’язків з основними зацікавленими сторонами та іноземними партнерами під час війни, а також обмін напрацюваннями у питаннях організації науково-технічної діяльності як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях, сприяння розвитку наукового потенціалу, зокрема із залученням міжнародної підтримки, популяризація наукової та науково-технічної діяльності молодих учених.

Програма форуму включатиме дві основні панельні дискусії:

1. Проблеми і перспективи діяльності рад молодих вчених в умовах війни в Україні
  2. Проблеми і перспективи діяльності молодих вчених України в умовах війни за кордоном

Також буде розглянуто інші питання щодо діяльності рад молодих вчених у регіонах України.

Дата проведення форуму – 27 жовтня 2022 року, формат – онлайн (конференція Zoom).

Крайній термін реєстрації17 жовтня.