Розпочато прийом електронних заяв на перепоселення в гуртожитки Студмістечка на 2021–2022 навчальний рік

Студмістечко Львівської політехніки
Студентське містечко

Студенти – мешканці гуртожитків Студмістечка, які бажають перепоселитися на новий 2021–2022 навчальний рік (зокрема ті, що зараховуються на ІІ курс магістратури), повинні надіслати заяву на перепоселення (продовження проживання) в електронному вигляді.

Електронна заява заповнюється студентами-мешканцями гуртожитків в особистому кабінеті студента в розділі «Гуртожитки» (логін та пароль той самий, як у Віртуальне навчальне середовище).

Після цього інформація буде опрацьована Студмістечком та інститутами. Нагадуємо, в Університеті діє система рейтингового поселення. Рішення щодо поселення студентів (зокрема ІІ курсу магістратури) прийматимуть відповідні інститути.

У випадку неподання електронної заяви щодо продовження проживання студент не буде включений у список на поселення.

Звертаємо увагу, що електронні заяви на перепоселення прийматимуть від мешканців, тобто студентів, які проживають в гуртожитку (оформлені до 30 червня 2021 року включно).

Студенти, які мають заборгованість з оплати за гуртожиток за поточний навчальний рік, не будуть поселені на наступний рік. Заборгованість слід ліквідувати до 1 липня 2021 року.

Прийматимуть електронні заяви до 30 червня 2021 року включно, тому не зволікайте, щоб не втратити місце в гуртожитку Студмістечка.

Студенти, які хочуть вперше чи повторно поселитися в гуртожиток, повинні звернутися в деканати своїх інститутів.