Розпочато набір наукових статей до чергового номера англомовного журналу Transport technologies

Редакція журналу Transport technologies
Фрагмент обкладинки журналу

Редакція наукового англомовного журналу Transport technologies інформує про набір наукових статей до чергового номера журналу – Volume 2, Number 1, 2021.

Журнал створено у 2020 році в Національному університеті «Львівська політехніка». Періодичність видання – двічі на рік. Метою журналу є активна інтеграція української освіти і науки в Європейський освітньо-науковий простір, реформуванням галузі транспорту України й підвищення зацікавлення науковців до інноваційних розробок щодо підвищення показників безпеки руху та транспортних систем, а також вдосконалення експлуатаційних характеристик транспортних засобів.

Випуск номерів журналу здійснюється винятково англійською мовою. У ньому передбачена така тематика публікацій:

• транспортне планування міст, управління дорожнім рухом і його безпека;
  • логістика та попит на пасажирські і вантажні перевезення;
  • психофізіологічні властивості водія та надійність його роботи;
  • моделювання автотранспортних потоків та інтелектуальні транспортні системи;
  • транспортні засоби та їх технічний сервіс;
  • вплив транспортних потоків на екологічні характеристики довкілля.

Журнал є у відкритому доступі, а також відображається в таких наукометричних та реферативних базах даних: Google Scholar, Crossref, Ulrich’s Periodicals Directory, Наукова періодика України Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського.

Контактна інформація:

Національний університет «Львівська політехніка»
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна.

Головний редактор:

д-р. техн. наук, проф. Євген Форнальчик
e-mail: yevhen.y.fornalchyk@lpnu.ua

Відповідальний секретар:

канд. техн. наук, доц. Тарас Постранський
e-mail: taras.m.postranskyi@lpnu.ua

Детальна інформація щодо вимог до оформлення та процедури подання статей – на вебсторінці журналу.