Розпочато конкурси на здобуття обласних премій для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Заставка до матеріалу

Розпочато приймання заявок на участь у конкурсах на здобуття премій обласної державної адміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти та обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Премію обласної державної адміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти Львівщини у 2023 році призначатимуть студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) у галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Крайній термін подання документів – 20 жовтня 2023 року.

Положення про премію обласної державної адміністрації та обласної ради для студентів

Обласну премію імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини у 2023 році призначатимуть студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) у галузі гуманітарних і суспільних наук, які є важливими для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Крайній термін подання документів – 20 жовтня 2023 року.

Положення про обласну премію імені В’ячеслава Чорновола для студентів