Розпочато другий сезон освітнього курсу «Кращі світові практики реалізації конкурентної політики»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки спільно з Антимонопольним комітетом України, USAID/FTC та Twinning активно розвиває конкурентну культуру. 8 листопада 2021 року розпочато другий сезон освітнього курсу «Кращі світові практики реалізації конкурентної політики». Фахівці з конкурентного права з-за кордону та АМКУ читатимуть лекції з практичним спрямуванням про застосування конкурентного законодавства в Україні та світі.

Першу лекцію презентувала радниця проєкту USAID/FTC «Конкурентні ринки» Деніка Ноубл. Наслідки обману споживачів для компаній у США та інші прояви недобросовісної конкуренції, боротьба з картельними змовами – все це стосується кожного. Суспільство в умовах конкуренції – це економічне зростання держави. А для цього потрібно формувати конкурентну культуру, щоб кожен знав переваги конкуренції, діяв на ринках лише в добросовісний спосіб, отримував прибутки завдяки сумлінній діяльності та досягненню конкурентних переваг.