У Львівській політехніці розпочали роботу суботні очно-заочні підготовчі курси для вступу до Університету

ІННЦПКО Львівської політехніки
підготовчі курси

20 жовтня 2018 року розпочали свою роботу суботні очно-заочні підготовчі курси Національного університету «Львівська політехніка». Підготовка слухачів на цих курсах здійснюється з метою успішного складання ними тестів зовнішнього незалежного оцінювання якості знань для вступу на природничо-технічні та гуманітарні спеціальності.

Окремо тут готують до творчих конкурсів для вступу на такі спеціальності як «Архітектура та містобудування», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Дизайн».

Львівська політехніка і надалі продовжує набір слухачів на суботні очно-заочні підготовчі курси. Телефони для довідок: 258-24-06, 258-22-05.