Розпочалося стажування студентів кафедри АФМ у Тюрингійській Вищій школі державного управління

Кафедра АФМ Львівської політехніки
стажування політехніків у Тюрингійській Вищій школі

16 липня 2018 року розпочалося стажування студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» у Тюрингійській Вищій школі державного управління, що розташована у місті Готі (Німеччина).

У перший день науково-практичного стажування студенти Львівської політехніки заслухали презентаційні доповіді високоповажних представників органів публічного управління Тюрингії, зокрема вітальне слово держсекретаря Міністерства внутрішніх справ Тюрингії. Велике зацікавлення викликали доповіді керівника управління поліції Тюрингії, голови Вищого адміністративного суду Тюрингії, керівника податкового відділу міста Мюльгайма.

Про особливості навчання та підготовки майбутніх держслужбовців розповів ректор Тюрингійської вищої школи державного управління. Випускник Школи поділився своїм досвідом навчання та працевлаштування.

На робочу зустріч-симпозіум були запрошені журналісти для висвітлення подій у місцевих засобах масової інформації.