Розпочалася реєстрація на курси підвищення кваліфікації у Центрі інноваційних освітніх технологій Університету

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
Заставка курсу

Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» запустив процес реєстрації на курси підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти України у І півріччі 2022 року.

В лютому керівники закладів освіти, а також учителі всіх предметів зможуть підвищити свою кваліфікацію у Центрі. Вже зараз доступна швидка та безпечна реєстрація на такі лютневі курси:

• Навчальне відео власноруч: максимум практики;
  • Організація інклюзивного навчання незрячого учня у закладі загальної середньої освіти;
  • Основи фінансової грамотності;
  • Підготовка до інституційного аудиту закладу загальної середньої освіти;
  • Планування STEM-тижня у закладі освіти;
  • Структурування мислення: розробка інтелект-карт;
  • Формувальне оцінювання – оцінювання для розвитку;
  • Цифровий контент навчання математики: інструменти та ресурси.

Докладніше – на сторінці Центру інноваційних освітніх технологій у соцмережі Фейсбук.