Розпочалася IX Міжнародна конференція NANO-2021, співорганізатором якої є Львівська політехніка

Організаційний комітет конференції NANO-2021
Заставка конференції

У Львівському Будинку вчених розпочалася IX Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2021), організаторами якої є Інститут фізики Національної академії наук України, Національний університет «Львівська політехніка», Тартуський університет (Естонія), Туринський університет (Італія), Університет імені П’єра і Марії Кюрі (Франція), European Profiles S.A. (Греція), представництво «Польська академія наук» у Києві, Університет Анже (Франція), Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина).

Мета наукового зібрання полягає у сприянні налагоджені контактів та дискусій між вченими різних наукових напрямів різних країн світу.

Конференція триватиме до 27 серпня.

Перший день конференції (25 серпня)
Другий день конференції (26 серпня)
Третій день конференції (27 серпня)