Розпочалась Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Скріншот з онлайн-заходу

3 листопада 2021 року розпочалась Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід».

У перший день спікерами були:

• професор Ірина Нєнно, керівник Інноваційного офісу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова;
  • д-р Айван Зупіч, експерт із трансферу технологій Goldsmith University (Лондон).

Осіння школа відбувається в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities (ExTECH). Цілями школи є поширення практик Європейського Союзу щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу