Розпочала роботу Літня школа «Майбутній підприємець» для учнів загальноосвітніх закладів

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Заставка до матеріалу

Упродовж 21 червня – 14 липня 2021 року для учнів загальноосвітніх закладів відбуватиметься профорієнтаційний захід – Літня школа «Майбутній підприємець».

Мета Літньої школи «Майбутній підприємець» – профорієнтаційна, інформаційно-консультаційна та мотиваційна підготовка майбутніх абітурієнтів, які орієнтуються на вступ до Національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у 2022 році.

Форма проведення Літньої школи – проведення оглядових лекцій для майбутніх абітурієнтів, організування зустрічей із керівниками підприємницьких структур, а також організування виробничих екскурсій.

Відповідальним за організацію та проведення Літньої школи «Майбутній підприємець» є завідувач кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, д.е.н., професор Святослав Князь.