РОШЕН запрошує магістрантів та випускників до стажування на посаді молодшого фахівця з маркетингової аналітики

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до матеріалу

Кондитерська Корпорація РОШЕН відкриває програму оплачуваного стажування та запрошує студентів І–ІІ курсів магістратури та випускників 2021–2023 років закладів вищої освіти України взяти участь у конкурсі «ДО ВЕРШИН З РОШЕН» на посаду «молодший фахівець з маркетингової аналітики» у відділ маркетингової аналітики Центрального офісу Корпорації.

Учасники стажування зможуть:

• будувати кар’єру в компанії, що є лідером українського кондитерського ринку;
  • навчатися у кращих експертів, разом виконуючи робочі завдання за обраним напрямом;
  • брати участь у профільних додаткових навчаннях;
  • бути офіційно працевлаштованим та отримувати заробітну платню під час стажування;
  • отримати шанс стати частиною команди РОШЕН після стажування.

Стажування стартує у травні 2024 року, тривалість – від 3 місяців. Локація – Центральний офіс Корпорації РОШЕН за адресою: м. Київ, проспект Науки, 1, корпус 1.

Щоб потрапити до проєкту, потрібно заповнити анкету Перший крок «ДО ВЕРШИН З РОШЕН» до 3 квітня 2024 року включно.

Отож, якщо ти студент магістратури чи випускник, готовий працювати в офісі повний робочий день, маєш навички роботи з Microsoft Excel, добре знаєш англійську (мінімум на рівні В1) та мрієш бути причетним до створення кращих солодощів у країні – тобі до нас!

Докладніше – у доданому файлі.