Робити стартапи на парах: українські виші можуть знову долучитись до «Підприємницького університету»

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
Заставка до матеріалу

Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Міністерство освіти і науки України, Український фонд стартапів, Genesis в партнерстві з мережею стартап-інкубаторів YEP за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в межах розвитку національної підприємницької екосистеми в Україні запрошують заклади вищої освіти долучитися до нового навчального року ініціативи «Підприємницький університет».

Чим це корисно для вишів:

• спільно з експертами ініціативи буде запроваджено дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»;
  • керівництво та викладачі долучаться до програми підвищення кваліфікації за участю експертів з США, Естонії, Ізраїлю та України;
  • студенти робитимуть стартапи на парах та представлять проєкти на національному конкурсі;
  • заклад отримає менторську підтримку для наукових розробок та стартап-проєктів.

У 2020/21 навчальному році до ініціативи долучилися 76 університетів, 170 викладачів та майже 4500 студентів. Це підтверджує величезний потенціал університетського підприємництва в Україні.

Будь-який університет чи викладач може стати частиною цієї мережі, заповнивши анкету за посиланням до 20 серпня 2021 року.

Докладніше – на сайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.