Роботу студентки ІСТР відзначили у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Майбутнє туристичної галузі»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Олена Шубеляк

Студентка четвертого курсу кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Олена Шубеляк, пройшовши попередній відбір, потрапила до фіналу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі» і 6 грудня 2019 року презентувала свій проєкт на тему «Вплив соціальних мереж на досвід екстремальних туристів» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувся у рамках реалізації «Стипендіальної програми» національного туристичного оператора «Travel Professional Group».

Робота Олени спричинила значний інтерес не лише в організаторів конкурсу, а й у самих учасників, і була відзначена у номінації за діджиталізацію в туризмі. Науковий керівник студентки – к.геогр.н., асистент кафедри туризму М.І. Сеньків.

конкурс студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі»