Робота викладачів і студентів кафедри ЖЗМК у рамках гранту Вишеградської четвірки триває

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото з відвідин Словаччини

Розповідає доцентка кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Божена Іваницька:

– 5 жовтня ми із завідувачкою кафедри ЖЗМК і студентами кафедри працювали в аудиторіях для майбутніх кіберспортивних журналістів FMK UCM v Trnave (Словаччина) завдяки нашій спільній ґрантовій програмі з V4 № 22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Вишеградського фонду.

Це було суцільне задоволення від організації навчального процесу висококваліфікованими викладачами, проведення заняття і, звісно, технічного обладнання аудиторії під стилізацію ґеймерської кімнати. Як науковець, що досліджує кіберспортивну журналістику, я в захопленні! Нам є що переймати від колег із Трнави!

Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини