Робота студентки ІАРД здобула визнання на Міжнародному конкурсі архітектурних проєктів Archivision-2021

Кафедра архітектурного проектування та інженерії Львівської політехніки
Фрагмент проєкту

Проєкт студентки кафедри архітектурного проектування та інженерії Львівської політехніки Анастасії Фінагеєвої «Canyon Glamp – рекреаційно-туристична база відпочинку в каньйоні р. Дністер» увійшов у десятку найкращих проєктів VІІІ Міжнародного молодіжного конкурсу архітектурних проєктів, що проходив у рамках Фестивалю архітектури Archivision-2021, у номінації «Курортні території».

А у фіналі конкурсу Archivision-2021 робота представниці Інституту архітектури та дизайну одержала відзнаку «За оригінальне просторове рішення».

Куратор проєкту – Володимир Баб’як, к.арх., асистент кафедри архітектурного проектування та інженерії.

Фрагмент проєкту Анастасії Фінагеєвої Фрагмент проєкту Анастасії Фінагеєвої Диплом Анастасії Фінагеєвої