Проєкт студентки кафедри архітектурного проектування та інженерії Львівської політехніки Анастасії Фінагеєвої «Canyon Glamp – рекреаційно-туристична база відпочинку в каньйоні р. Дністер» увійшов у десятку найкращих проєктів VІІІ Міжнародного молодіжного конкурсу архітектурних проєктів, що проходив у рамках Фестивалю архітектури Archivision-2021, у номінації «Курортні території».
А у фіналі конкурсу Archivision-2021 робота представниці Інституту архітектури та дизайну одержала відзнаку «За оригінальне просторове рішення».
Куратор проєкту – Володимир Баб’як, к.арх., асистент кафедри архітектурного проектування та інженерії.
![Фрагмент проєкту Анастасії Фінагеєвої](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/22/para/gallery/api-conc-1.jpg?itok=MilOIwxa)
![Фрагмент проєкту Анастасії Фінагеєвої](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/22/para/gallery/api-conc-2.jpg?itok=EOfGmujT)
![Диплом Анастасії Фінагеєвої](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/22/para/gallery/api-conc-3.jpg?itok=H7C9ZAU8)