Опубліковано результати опитування про вплив карантину на дослідження та комунікації молодих учених

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Наукові комунікації молодих вчених під час карантину

Як вплинув карантин на дослідження українських молодих учених? Чого найбільше бракує в нових умовах роботи? Як змінився спосіб наукової комунікації і що стримує її розвиток? Про це йдеться в соціологічному опитуванні «Наукові комунікації молодих вчених під час карантину», що тривало з 6 квітня до 29 травня 2020 року.

Його організувала та провела Рада молодих учених України при Міністерстві освіти і науки України за підтримки аналітичного центру «Українська експертна ліга». 28 липня 2020 року результати опитування були розміщені на сайті МОН.

У дослідженні використано онлайн-опитування зі стандартизованою анкетою. Польовий етап проходив з 24 квітня до 29 травня. Загалом було отримано 357 анкет, а до вибіркової сукупності за підсумками процедур контролю відібрано 306. У дослідженні взяли участь молоді науковці з усіх регіонів України (окрім АР Крим).

Результати опитування «Наукові комунікації молодих вчених під час карантину»