Результати акредитації освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» магістерського рівня

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фрагмент сертифіката про акредитацію

Високо оцінена експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України та отримала сертифікат про акредитацію № 3469, терміном дії до 1 липня 2027 року, освітньо-професійна програма «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», яка реалізується на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка».

Щирі вітання колективу працівників кафедри, здобувачам освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка», адміністрації та всім зацікавленим сторонам, які долучились до проходження акредитаційної експертизи з 15 до 17 лютого 2022 року.

Разом забезпечимо якість вітчизняної вищої освіти!

Гарант освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка»
к.е.н., професор Ліана Чернобай